Home

virtual Deviere Falca de moarte cat tine o repriza la fotbal in sala Detector Clopoţei handicapat

FOTBALUL ÎN SALĂ (FUTSAL): REGULI DE ȘTIUT ȘI SFATURI

DESCOPERĂ FUTSALUL

Reguli pentru fotbalul în sală. Tot ce trebuie să știi despre futsal

România - Macedonia de Nord 31-23. Tricolorele lui Florentin Pera au  defilat în repriza secundă şi s-au calificat în grupele principale de la  Campionatul European
România - Macedonia de Nord 31-23. Tricolorele lui Florentin Pera au defilat în repriza secundă şi s-au calificat în grupele principale de la Campionatul European

VIDEO Remiză pentru România în amicalul din Israel, 2-2! Urmează, în iunie,  primele meciuri din Liga Națiunilor! | Federația Română de Fotbal
VIDEO Remiză pentru România în amicalul din Israel, 2-2! Urmează, în iunie, primele meciuri din Liga Națiunilor! | Federația Română de Fotbal

FOTO din prima repriză 📸... - Universitatea Craiova | Facebook

Scoate-l, bă, 20 de minute, să îl vedem şi pe el”. Fotbalistul pe care doi  dintre marii atacanţi ai României ar fi dorit să îl vadă cu Slovenia |  EXCLUSIV
Scoate-l, bă, 20 de minute, să îl vedem şi pe el”. Fotbalistul pe care doi dintre marii atacanţi ai României ar fi dorit să îl vadă cu Slovenia | EXCLUSIV

Cât durează un meci de fotbal? - Află aici!

Fotbal - Wikipedia

Catalanii, dărâmați după ce nu au reușit să câștige cu Celta, deși au  condus cu 3-0 la pauză: „Am uitat cum să jucăm fotbal”
Catalanii, dărâmați după ce nu au reușit să câștige cu Celta, deși au condus cu 3-0 la pauză: „Am uitat cum să jucăm fotbal”

FC Petrolul Ploiesti - Home | Facebook

Fotbal in sala: Romania s-a calificat in "sferturile" Euro 2012 - HotNews.ro

Video | U Craiova 1948 - Chindia Târgoviște 0-1. Toni Petrea, două victorii  din două în Liga 1 pe banca dâmbovițenilor
Video | U Craiova 1948 - Chindia Târgoviște 0-1. Toni Petrea, două victorii din două în Liga 1 pe banca dâmbovițenilor

Sport local: CSU Suceava a trecut de CSS Galati dupa un meci in care a  mizat doar pe atac » Monitorul de Suceava - Luni, 25 Noiembrie 2019
Sport local: CSU Suceava a trecut de CSS Galati dupa un meci in care a mizat doar pe atac » Monitorul de Suceava - Luni, 25 Noiembrie 2019

FRF RAPORT DE JOC #4 by Federația Română de Fotbal - Issuu

Futsal | Educatie Fizica si Sport online

Informatica a pierdut derby-ul cu Deva. Preşedintele Gabriel Lungu şi-a  anunţat plecarea după decizia FRF în cazul lui Lupu: "Şi-au bătut joc de  noi" FOTO
Informatica a pierdut derby-ul cu Deva. Preşedintele Gabriel Lungu şi-a anunţat plecarea după decizia FRF în cazul lui Lupu: "Şi-au bătut joc de noi" FOTO

Primul lider în clasamentul golgheterilor la Trofeul „Telegraf”

Au fost stabilite semifinalele Trofeului „Telegraf”

Meci incredibil în sferturile Cupei Estoniei: Gazdele au câştigat cu 21-0!  Performanţa lui Lewandowski, bătută
Meci incredibil în sferturile Cupei Estoniei: Gazdele au câştigat cu 21-0! Performanţa lui Lewandowski, bătută